Lawendowy Hamak

www.lawendowyhamak.pl | Krościenko nad Dunajcem, ul. Karola Wojtyły-Papieża | tel: 512 482 685

Okoliczny informator


Słynne Pieniny - dlaczego?
Września 15, 2020

Niepowtarzalny krajobraz porozrywany wychodniami skał wapiennych oraz unikatowa na skalę całych Karpat i wyjątkowa na skalę polski przyroda przyciąga i zniewala przybyłych dla wypoczynku i przygody. Pieniny są masywem górskim tak urozmaiconym, że dają możliwości uprawiania wszelkiego rodzaju turystyki osobom o skrajnie różnych wymaganiach.

Czytaj więcej

Trzy Korony - schronisko
Września 10, 2020

Jeśli uwielbiasz góry i szukasz dobrego miejsca na wypoczynek z dzieckiem to zapraszamy do odwiedzenia naszego Schroniska Trzy Korony. Nasze noclegi w Pieninach znajdują się w malowniczej okolicy. To również doskonałe miejsce dla miłośników białego szaleństwa. W naszym schronisku spędzisz niezapomniane święta, a także sylwestra!

Czytaj więcej

Na Trzy Korony i nie tylko
Września 12, 2020

Trzy Korony i Sokolica to główne szczyty Pienin Właściwych znajdujące się na początku i końcu Przełomu Dunajca. Na ich skalistych wierzchołkach znajdują się zabezpieczone barierkami tarasy widokowe, które są jedną z głównych atrakcji Pienin. Sieć szlaków umożliwia zdobycie obu szczytów w ciągu jednego dnia i równocześnie przejście Sokolą Percią oraz na Górę Zamkową. W trakcie tej wycieczki, oprócz wspaniałych panoram zobaczymy ruiny Zamku Pienińskiego, wiosną i latem piękne kwitnące łąki, dużą atrakcją jest również przeprawa łodzią przez Dunajec.

Czytaj więcej