Lawendowy Hamak

www.lawendowyhamak.pl | Krościenko nad Dunajcem, ul. Karola Wojtyły-Papieża 58 | tel: 512 482 685

Pomieszczenia na parterze


Na parterze, dobrze wyposażona kuchnia, pozwoli przygotować smaczny posiłek, którym możecie się delektować przy obszernym, jadalnianym stole.

Z tego miejsca, przez panoramiczne okna, godzinami możecie oglądać zachody słońca popijając co kto chce.

Na tym poziomie wypoczniecie również w pokoju dziennym, na wygodnej, rozkładanej sofie. Resztę parteru wypełnia kompaktowa łazienka z prysznicem oraz drewniane schody prowadzące na poddasze.


Pokoje na piętrze


Na poddaszu, dwie dwuosobowe, przytulne sypialnie z balkonami, zapewnią Wam błogi relaks i spokojny sen. W jednej znajdziecie podwójne łóżko, a w drugiej dwa pojedyncze. Zawsze możemy je przestawić inaczej, tak aby było Wam wygodnie. Z każdej sypialni możecie wyjść na balkon i rozkoszować się świeżym powietrzem i górskim krajobrazem.

W domku znajduje się telewizor oraz darmowe wi-fi, ale możecie też skorzystać z dostępnych gier planszowych i niewielkiej biblioteczki.


pięterkootoczenie bliższe


Po pełnym wrażeń dniu, zapraszamy do odpoczynku w zaciszu naszego kameralnego domu, przepełnionego harmonią i spokojem.

Lawendowy Hamak, otulony wszędobylską zielenią, położony jest na niewielkim, nasłonecznionym wzniesieniu. Posiada dwa tarasy; jeden z przodu, trawiasty, a drugi za domem, drewniany, z grillem i obszernym stołem do biesiadowania.


dookoła domu